Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły, posiadające własny aparat fotograficzny oraz lubiących robić zdjęcia do wzięcia udziału w wolontariacie na rzecz Klubu Sportowego Leszczyny.
Zapraszamy w czwartek 22 kwietnia br. na stadion Klubu Sportowego Leszczyny przy ulicy Brzozowej na godzinę 16:30.
Będziemy robili zdjęcia dzieciom przedszkolnym trenującym w naszym klubie oraz drużynie trampkarzy.
O szczegółach akcji chętni do wzięcia udziału w wolontariacie sportowym zostaną poinformowani przed tuż przed samym treningiem.
Wykonane zdjęcia (każdy uczestnik wysyła 10 swoich najlepszych zdjęć) uczestnicy wysyłają na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Uczestnicy otrzymają takżę  dokumenty do podpisu przez rodziców (prawnych opiekunów):
1. zgoda na udział dziecka w akcji,
2. zgoda RODO na udostępnianie danych osobowych do celów promocji klubu.
Dokumenty uczestnicy zobowiązani są oddać na kolejnym spotkaniu
Wolontariat będzie trwał 2 godziny.
Zakładamy regularność takiego wolontariatu.
Będziemy tylko zmieniali grupy, którym będziemy robili zdjęcia.
Marcin Gumulak oraz koordynator wolontariatu SP3 Leszczyny B.Bierowiec-Chrustek