Wolontariusze naszej szkoły oraz Samorząd Uczniowski zapraszają całą społeczność szkolną i mieszkańców Leszczyn do wzięcia udziału w konkursie "Zbieram to w szkole". Podczas akcji zbierane są m.in. surowce wtórne, a środki finansowe uzyskane z ich sprzedaży przekazywane są na wsparcie projektów misyjnych: budowę studni w Czadzie oraz pomoc dzieciom z domów dziecka na Filipinach i w Boliwii.
Za udział w programie uczniowie otrzymują nagrody.
Akcję prowadzi Zgromadzenie Księży Najświętszego Serca Jezusa - Sekretariat Misji Zagranicznych Księży Sercanów.
Prosimy o przynoszenie rzeczy które są już niepotrzebne: stare monety, zegarki, telefony, znaczki, grosze, zepsutą biżuterię np. srebrną itp. do sekretariatu w budynku A i B  w godzinach od 8 -14.
Bardzo dziękujemy :)